STAVBYVEDOUCÍ - služební auto

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
6-5-355782
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Příležitost pro STAVBYVEDOUCÍ s praxí, ideálně výrobních hal či zemědělských budov. Zakázky jsou po celé ČR, proto je nezbytná velká míra flexibility. Zpravidla ochota trávit 4 dny v týdnu na stavbě.

  • dohled na stavebními projekty ve svěřené lokalitě
  • koordinace dodávek a materiálů od dodavatelů
  • vedení pracovního kolektivu
  • kontrola prováděné práce, dodržování BOZP a PO
Požadavky
  • vzdělání ve stavebním oboru
  • praxe na pozici stavbyvedoucí
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • flexibilita
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • služební vůz
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • bezplatné právní poradenství
  • firemní akce a další firemní benefity