STAVBYVEDOUCÍ | DOPRAVNÍ STAVBY

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 90 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-5-406114-1
Popis pozice

Zajímáte se o možnost pracovat v mezinárodní stavební firmě? Máte již zkušenosti v oblasti stavebnictví?

Chete pracovat pro stabilní mezinárodní firmu, která nabízí nadstandartní plat a skvělé benefity?

Náš mezinárodní klient hledá zkušeného stavbyvedoucí/ho na dopravní stavby, třeba hledáme právě Vás!

A co budete každý den dělat?

  • Bude vám svěřena zodpovědnost za řízení stavebního procesu, a to s dodržováním všech platných právních předpisů a směrnic.
  • Budete aktivně spolupracovat na přípravě nabídek.
  • Dohled nad průběhem stavby, a to v souladu s podmínkami smlouvy, technickou dokumentací, časovým harmonogramem, rozpočtem a požadovanou kvalitou.
  • Vaší úlohou bude také koordinace práce podřízených zaměstnanců a subdodavatelů.
  • Budete plánovat a zajišťovat nákup materiálu a zařízení, s důrazem na dodržení termínů a kvality dodávek.
  • Pravidelně budete sledovat náklady a udržovat kontrolu nad rozpočtem projektu a jeho plánovaným průběhem.
Požadavky
  • vzdělání stavebního směru
  • min. 3 roky zkušeností na pozici stavbyvedoucí/ho (dopravní stavby)
  • znalost Excel na pokročilé úrovni
  • znalost AJ min. A2
  • ochota cestovat
  • ČKAIT pouze výhodou, není to nutností!
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 26 dní dovolené
  • narozeninové volno
  • služebný vůz i k soukromým účelům
  • multisportka plně hrazena zaměstnavatelem
  • stravenkový paušál
  • notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na pojištění
  • stravenky
  • smlouvu na dobu neurčitou na HPP