Správce pohledávek CZ&SK

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
19-3-348048
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Správa a vymáhání pohledávek pro CZ a SK
  • Prověřování bonity ekonomických subjektů dle potřeby společnosti
  • Komunikace s klienty
  • Komunikace s externími advokátními kancelářemi a příprava podkladů v rámci procesu vymáhání pohledávek
  • Zpracování týdenních reportů pohledávek CZ a SK pro obchodní manažery
  • Zpracování měsíčních reportů pohledávek CZ a SK pro finančního ředitele
  • Zpracování podkladů z oblasti pohledávek CZ pro externí auditory společnosti
  • Správa pokladny CZ
Požadavky
  • SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, ideálně ekonomického směru
  • Velmi dobrá uživatelská znalost MS Excel ( fce SVYHLEDAT, kontingenční tabulky)
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Pokročilá znalost anglického jazyka ke komunikaci s fin. ředitelem (španěl)
  • schopnost orientovat se ve finančních výkazech (VZZ, rozvaha)
Benefity
  • Stravenky 80,- Kč
  • Možnost 13. mzdy
  • Týden placeného volna o vánočních svátcích
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní notebook