Specialista zákaznického servisu

Lokalita
Obor
Referenční číslo
16-28-338226
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš pracovat pro mezinárodní firmu, na jihu Moravy, patřící mezi špičku ve výrobě a prodeji výtahů a eskalátorů a zároveň cestovat a zdokonalovat své jazykové schopnosti?
Pokud ANO, je tohle příležitsost právě pro Tebe!
Hledáme nového kolegu na pozici Specialista zákaznického servisu, tvojí pracovní nální bude:

- Komunikace a jednání se zákazníky
- Zpracování poptávek, tvorba nabídek, spolupráce s technickým oddělením
- Pravidelné cestování za zákazníky nejčastěji dozahraničí

Požadavky

Co požadujeme?
- SŠ/VŠ vzdělání (technické nebo ekonomické)
- Alespoň krátkodobá praxe ve firmě s technickým zaměřením
- Dobrá znalost AJ, německý jazyk velkou výhodou
- Uživatelská znalost práce s PC (Power Point, Excel, Word)
- Dobré komunikační schopnosti

Benefity

Co za to nabízíme?
- 5 týdnů dovolené
- Závodní stravování
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na životní/penzijní pojištění
- Jazykové kurzy