Špecialista zákazníckeho centra s ČESKÝM JAZYKOM v Bratislave

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
1 100 €
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
16-28-337366
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Je Tvojim cieľom začať sa profesionálne realizovať? Rád sa staráš o blaho druhých ľudí? K tomu všetkému ešte ovládaš český jazyk na plynulej úrovni a rád by si sa mu venoval aj vo svojej profesii? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis hneď teraz!

Buď i Ty súčasťou tímu, ktorý je pre zákazníkov sprievodcom službami a produktami a vždy im poradí to najlepšie.

Pýtaš sa, čo bude tvojou hlavnou náplňou práce? Tak čítaj ďalej:

  • mailová komunikácia s firemnými zákazníkmi (pasívna linka = nebudeš nič predávať)
  • poskytovanie podpory a poradenstva pri riešení situácii, ktoré u zákazníka môžu nastať
  • zabezpečenie eskalácie a včasného vyriešenia problémov ak ich nevieš riešiť osobne
  • podávanie informácií o faktúrach, dostupnosti tovaru, prípadne cenách
  • spolupráca s kolegami z oddelenia zákazníckeho servisu, predaja, financií
  • práca s databázovým systémom, evidencia údajov o zákazníkoch
Požadavky

Čo od teba vyžadujeme?

  • Úspešne ukončená stredná škola
  • Český jazyk na plynulej úrovni v ústnej aj písomnej podobe (úroveň C1) - budeš v denno-dennom kontakte s česky hovoriacimi zákazníkmi
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (úroveň B1)
  • Predchádzajúca skúsenosť NIE JE POTREBNÁ!!! Dôležitá je motivácia pre oblasť zákazníckeho servisu
  • Dobré komunikačné zručnosti a samostatnosť
  • Časová flexibilita – občasná práca cez víkend či večerných hodinách
Benefity
  • 3 dni dovolenky navyše
  • Multi-Sport karta
  • Teambuildingové aktivity a mnohé iné...
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search