Specialista zákaznické podpory v Aténách

Plný úvazek
Mzda
1 100 - 1 400 €
Referenční číslo
20-6-357106
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Skončil/a jsi právě školu a nevíš co s načatým létem? Chceš získat nové zkušenosti z pracovního života, ale zároveň si chceš užít letní počasí u moře? Láká Tě pracovat v moderním prostředí v jiné zemi a nebojíš se opustit svou komfortní zónu? V takovém případě jde o kombinaci přesně toho, co hledáš.

Náš klient je renomovaná mezinárodní společnost, která se podílí na různých zajímavých celosvětových projektech, jako například Pandora, Microsoft, Canon, Netflix, Volkswagen, či Audi. V rámci jednoho z těchto projektů by jsi pracoval i Ty, přičemž společnost nabízí kompletní zaškolení.

Jako specialista zákaznické podpory bude Tvou hlavní úlohou komunikace v češtině a nebo slovenštině na jednom ze zmíněných projektů prostřednictvím pasivní infolinky. Proto, pokud rád/a komunikuješ s lidmi, nepřestávej číst.

Do Řecka nemusíš cestovat sám / sama. Je tu možnost s sebou vzít i kamarády, přítele / přítelkyni, zatímco společnost Vám všem uhradí náklady spojené s vycestováním. Budeš mít jedinečnou příležitost poznat mnoho nových lidí různých kultur a národností. A k tomu se staneš součástí početné komunity Čechů v Aténách.

Hlavní náplň práce:

  • Péče o zákazníky přes pasivní infolinku (telefonicky/chatem/ e-mailem)
  • Zodpovězení různorodých dotazů zákazníků ohledně produktů
  • Kreativní zavedení nových řešení
  • Podílení se na tvorbě projektů
  • Přímá komunikace a občasná spolupráce s klíčovým klientem společnosti
  • Různorodé administrativní úkoly
Požadavky
  • Komunikativní znalost anglického a pokročilá znalost českého jazyka
  • Ochota přestěhovat se do Atén
  • Zájem o komunikaci
  • Organizační a koordinační schopnosti
  • Individuální přístup, týmová spolupráce a osobní efektivita
  • Předešlá zkušenost v tomto odvětví (např. Zákaznická podpora, kontaktní centrum, administrativní úkoly) je plus

Oslovila Tě tato pracovní příležitost? Neváhej a pošli nám Tvoje CV v anglickém jazyce!

  • Bohatý relokační balíček (jednosměrná letenka, ubytování na 2 týdny v hotelu, pomoc s nalezením ubytování, s vyřízením potřebných dokladů, daní, či s otevřením bankovního účtu)
  • Třináctý a čtrnáctý plat
  • Bonus za produktivitu až do výše 200 EUR
  • Jazykové kurzy řečtiny
  • Plný příspěvek na veřejné zdravotní pojištění a zdravotní balíček zahrnující lékařské prohlídky či dentální péče
  • K dispozici firemní lékař, zdravotní sestra nebo psycholog
  • Bonus za doporučení
  • Účast na společenských firemních akcích
  • Událost „Týden zdraví“, meditační jóga, antistresové programy
  • Různé akce, společné párty a aktivity (např. výlet lodí hrazený společností)