Specialista správy pohledávek s FJ

Referenční číslo
9-7-348762
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme kandidáta/-ku, který/-á bude řešit zejména finanční stránku a platby zákazníků, bude monitorovat pohledávky a hledat možnosti předcházení vzniku pohledávek.

Denně využijete francouzský jazyk a to pro komunikaci se zákazníky.

Vaše hlavní úkoly budou:

  • Zhodnocení finanční situace zákazníků a rizikovosti pohledávek
  • Prevence rizik spojených s nesplacenými pohledávkami
  • Tvorba analýz
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání - ekonomické či v oblasti financí nebo praxe v oblasti financí nebo správy pohledávek
  • Pokročilá znalost FJ na komunikativní úrovni
  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • MS Office - důraz na Excel
  • Analytické myšlení, pečlivost
Benefity
  • 5 týdnu dovolené
  • Placené přesčasy
  • Roční bonus
  • Placené jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce