SPECIALISTA/KA AUTOMATIZACE| E-PLAN/PLC |BEZ ANGLIČTINY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
4-30-337730
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

*** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY ***

Máš čerstvě po škole a nevíš kde můžeš uplatnit své zkušenosti a získat super praxi? Pokud máš vyhlášku 50, orientuješ se v oblasti PLC zařízení a E-Plan je program, se kterým bys rád pracoval, tak máme právě pro tebe skvělou příležitost stát se členem našeho fajn týmu!

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici "SPECIALISTA/KA AUTOMATIZACE| E-PLAN/PLC |BEZ ANGLIČTINY|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|".

*** ABSOLVENTI TECHNICKÝCH OBORŮ VÍTÁNI ***

Pracovní náplň:
* spolupráce na projektech automatizace montáže a výrobních strojů – testování a rozběh
* programování PLC a robotů (Mitsubishi, Toshiba, ABB)
* návrh elektro-dokumentace strojů v programu Eplan
* spolupráce na projektech automatizace oddělení manuální montáže a také podílení se na automatizaci výrobních strojů

Požadavky

* VŠ vzdělání (elektrotechnického směru)
* povědomí o oblasti PLC programování
* zkušenosti s programem E-Plan
* anglický jazyk na základní úrovni (pasivní - čtení emailů) - lepší angličtina je výhodou

Benefity

* půlroční odměny na základě splněných cílů
* 5 týdnů dovolené
* každý den výběr ze 4 jídel za 1 Kč,-
* kurzy angličtiny přímo ve společnosti
* firemní akce a společné team buildingové aktivity
* sleva na firemní produkty
* a další...