SPECIALISTA SKLADU

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
9-30-338419
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti skladového hospodářství ?

Ozvěte se nám ! Budete mít za úkol :

* systémový příjem dílů pro výrobu dovezených od dodavatelů - zadávání do systému SAP
* kontrola dodacích listů
* komunikace s řidiči a pracovníky skladu
* operativní řešení nesrovnalostí, vyhledávání jejich příčin
* práce ve třísměnném provozu

Požadavky

* SOU/SŠ vzdělání
* komunikativní znalost angličtiny na úrovni, která umožní přečíst a napsat email a domluvit se se zahraničním řidičem
* dobrou znalost práce na počítači , zkušenosti se systémem SAP

Benefity

* nadstandardní platové ohodnocení
* závodní stravování ZDARMA
* týden dovolené navíc
* příspěvek na dopravu do zaměstnání 2,50 Kč / km
* 13. plat rozdělený na letní a zimní bonus
* příspěvek na dovolenou
* příspěvek na penzijní připojištění 200 Kč měsíčně
* další vzdělávání, firemní akce
* možnost kariérního růstu
* práci v moderním prostředí