Specialista obchodní administrativy

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
19-1-348161
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte chuť být součástí společnosti s dlouholetou tradicí, kde jsou zaměstnanci vždy na prvním místě?

Do našeho obchodního oddělení hledáme schopného specialistu, který bude mít na starosti administrativu, práci s našimi zákazníky, veškerou komunikaci, například s logistikou, marketingem a dodavateli a také práci se systémy.

Jedná se o zcela samostatnou a různorodou práci, kde se budete rozvíjet a růst!

Na denní bázi využijete také angličtinu.

Nástup ihned

Lokalita Praha 4

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenosti s obdobnou pozicí
  • Komunikativní AJ - každodenní komunikace se zahraničím
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus
  • flexibilní pracovní doba