SPECIALISTA OBALŮ

Plný úvazek
Mzda
45 000 Kč
Referenční číslo
4-30-345974
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme kreativce s konstrukčním myšlením, co dokáže samostatně pracovat, rozhodovat se a domluví se anglicky! Pokud hledáš fajn společnost, která Ti umožní Tvé nápady přenést v realitu a nabídne posun v kariéře, dokáže ocenit zkušenosti, píli, zodpovědnost, kreativitu a fér jednání, ozvi se nám!

Jako SPECIALISTA OBALŮ budeš zodpovědný za:

  • návrhy a tvorbu nových obalů produktů tak aby splňovaly požadavky klientů
  • různá obalová vylepšení - bezpečnost, použití materiálu
  • komunikaci s vývojem, nákupem, logistikou
  • komunikaci v anglickém jazyce se zákazníkem
  • reporting

Budeš spolupracovat s inženýry na návrhu a testování na nákladově efektivním řešení designu obalů. Budeš také tvořit a revidovat již zaběhnuté OBALOVÉ INSTRUKCE. Budeš velmi důležitý při rozjezdu nových projektů - nové výroby, protože Tě budeme potřebovat pro zajištění obalů na výrobní hale a při vyhledávání vhodných dodavatelů obalového materiálu. Budeš nezbytný při řešení jak minimalizovat náklady na dopravu a výskyt poškození při přepravě. V celém procesu budeš komuniovat s našimi obchodními a logistickými PARTNERY (proto ta angličtina).

Pokud tě zaujalo výše uvedené, pošli nám své CV.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického zaměření je nutné
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost designu obalů nebo pokynů pro balení
  • technické a kreativní myšlení
  • schopnost samostatně pracovat, nastavit procesy
  • zkušenost s komunikací se zákazníky, obchodními partnery, dodavateli apod.
Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • nástupní bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní stravování, systém Cafeteria
  • Flexi passy
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • firemní akce
  • zahraniční výměnné pobyty pro děti zaměstnanců
  • jazykové kurzy pro rodinné příslušníky
  • bohatý program zdraví
  • čisté pracovní prostředí