SPECIALISTA NEPŘÍMÉHO NÁKUPU/ KLÁŠTEREC

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-13-340600
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte předchozí praxi v nákupu a toužíte po změně? My vám rádi nabídneme naše supermoderní a čisté zázemí se zajímavou výrobou :-). Hledáme specialistu nákupu.

Náplň práce:
* zpracovávání a realizace nákupu nevýrobních služeb a nepřímého materiálu
* příprava a realizace VŘ, zpracovávání a kalkulace
* odpovědnost za výběr dodavatelů a sjednané podmínky, příprava smluv
* tvorba a reporting úspor na nákupu svěřených komodit
* vystavování objednávek, kontrola dodržování smluv
* vyřizování reklamací, zpracovávání inventur
* schvalování faktur

Požadavky

* praxe v oblasti nákupu alespoň 2 roky
* aktivní znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
* umění vyjednávat a otevřeně komunikovat, pozitivní osobnost
* ideální jsou předchozí zkušenosti z automotive společnosti
* aktivní řidič (sk. B)
* SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru

Benefity

* možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA
* práce v čisté automotive výrobě
* týmové prostředí a prima kolegové
* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* 13. a 14. plat
* individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
* obědy za 22 – 27 Kč
* odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
* příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km
* příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
* možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně
* vzdělávací kurzy
* firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.