SPECIALISTA LOGISTIKY | VÝROBNÍ SPOL. | NJ/AJ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-21-357580
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jen pro otrlé! Pozice kumulovaná a neotřelá!

Tady je potřeba mít přehled. A to nejen ve výrobě, logistice, ale i u zákazníků a dodavatelů.

Je potřeba nebát se komunikovat se zahraniční centrálou!

Přijde Ti to moc? Pak nečti dále. Zajímá Tě to? Pak hledám Tebe!

1. Hledám člověka nejlépe z výrobní společnosti: abys znal/a výrobní proces.

2. Musíš mít praxi z logistiky/nákupu/plánování: abys dokázal/a optimalizovat logistické a nákupní procesy.

3. Pokud jsi pracoval/a v programech pro řízení výroby, skladu apod.: skvělé.

4. Termíny jsou Ti svaté?

5. A ovládáš německý jazyk: netrpělivě čekám na Tvůj životopis! Nebo angličtinu: tou také nepohrdnu.

Požadavky
  • SŠ vzdělání (strojírenské/technické zaměření - výhodou)
  • Praxe 2 roky s plánováním a objednáváním materiálu/logistikou/skladovým hospodářstvím apod. ve výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost NJ/AJ - zahraniční vedení, klientela, dodavatelé
  • Schopnost učit se a hledat řešení nestandardních požadavků na výrobu
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Zázemí stabilní, nadnárodní společnosti, která se neustále vyvíjí a rozrůstá
  • Možnost seberealizace a seberozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost zkráceného úvazku