SPECIALISTA LOGISTIKY, Českobudějovicko!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-21-352276
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pozice SPECIALISTA LOGISTIKY, tak trochu jinak postavená!

Určitě musíte mít zkušenost z automotive výroby + znalost interních logistických procesů.

Z části vám náplň práce zadáme, druhou polovinu si budete sami vyhledávat a přebírat.

Každopádně klademe velký důraz na samostatnost a týmovost v nejvyšším slova smyslu!

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

Stanovená náplň práce:

  • správa vratných zákaznických obalů
  • návrhy balicích předpisů u nových projektů
  • objednání přeprav a avizace odesílaných zakázek
  • vyřízení příslušných expedičních dokladů, schvalování faktur za přepravy
  • optimalizace procesů interní logistiky (popis těchto procesů, definice pracovní náplně jednotlivých pozic, hledání zlepšení těchto procesů)
  • práce v týmu 5 lidí
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • AJ komunikativní znalost, NJ výhodou
  • zkušenost s procesy v interní logistice z výrobní firmy (automotive)
  • zkušenost s obalovým materiálem
  • samostatnost a týmovost - vysoká úroveň, z důvodu aktivního přebírání úkolů od kolegů
  • SAP výhodou
  • 13. a 14. mzda (ve výši průměrného měsíčního výdělku zaměstnance)
  • měsíční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování v prostorách firmy (cena jídla 27 Kč)
  • vzdělávací kurzy
  • možnost profesního růstu