SPECIALISTA KVALITY | POTRAVINÁŘSTVÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-2-355866
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní společnost v oblasti obchodu s ovocem & zeleninou, se sídlem v okrese Benešov hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA KVALITY

Náplň práce:

  • Úzká spolupráce s manažerkou kvality
  • Vední a motivace týmu kontroly kvality
  • Příprava reportů týkajících se kvality
  • Sledování KPI´s
  • Podílení se na tvorbě systému řízení kvality (HACCP, BRC, IFS logistics atd.)
  • Vedení databáze dodavatelů, kontrola jejich certifikátů
  • Externí komunikace s dodavateli a zákazníkem
Požadavky
  • Zkušenost na obdobné pozici v kvalitě (ideálně v potravinářství)
  • Zkušenosti s vedením týmu (plánování směn, hodnocení, motivace atd.)
  • Zájem o oblast kvality v potravinářství (ideálně ovoce a zelenina)
  • Komunikativní a orientovaný na týmové výsledky
  • Pokročilá znalost Excel (příprava grafů, tabulek, databází)
  • Angličtina na pokročilé úrovni (komunikace s úřady)
  • Znalosti BRC FOOD, IFS FOOD, IFS logistics, případně ISO výhodou
  • Proaktivní přístup, silná osobnost, odolnost vůči stresu
Benefity
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Měsíční bonus 15%
  • Ovoce a zelenina na pracovišti ZDARMA
  • školení (kurzy AJ)
  • firemní akce