Specialista Farmakovigilance

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
19-13-354591
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní farmaceutická společnost obsazuje pozici v oblasti Farmakovigilance. Společnost má generické i originální portfólio a sídlí v Praze.

Na pozici PV specialisty budete mít na starost:

  • zodpovědnost za aktivity v oblasti Farmakovigilance podle regulí společnosti a EU
  • kontrolu léčiv (hodnocení včetně poautorizacačního období)
  • kooperaci s Quality a Medical oddělením
  • podílení se na Case managementu
  • kontrolu literatury a AE reporting
  • účast na farmakovigilančních aktivitách společnosti
  • komunikaci a podporu jednotlivých týmů a akcionářů
  • plánování v rámci Risk Managementu
Požadavky
  • VŠ vzdělání (farmacie, podobného směru)
  • AJ C1 (odborná terminologie atd.)
  • zkušenosti v oblasti Regulatory Affairs léčiv, Farmakovigilance nebo z regulovaného příbuzného prostředí (výhodou)
  • znalost systému reportingu, vytváření interních procesů
  • zájem o oblast Farmakovigilance
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • smysl pro detail a pečlivost
Benefity
  • 5 dní dovolené navíc
  • 4 dny sick days
  • 3 % na penzijní připojištění
  • Mobil, notebook
  • Stravenky
  • Rozvoj v dané oblasti (školení, kongresy)