Specialista fakturace

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
19-7-351336
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste pečliví, svědomití a máte zkušenosti s fakturami? Nebojíte se nových výzev? Hledáte ideálně českou společnost, které není lhostejná péče o přírodu?

Hledáme právě Vás!

Co bude náplní Vaší práce?

  • Samostatné vyřizování agendy - fakturace, dokumenty, smlouvy
  • Příprava podkladů pro externí účetní
  • Pracovní cesty - občasné vyjížďky na Vysočinu či Písecko skrz inventuru
  • Docházková agenda
  • Komunikace a kooperace uvnitř týmu - máme rodinný kolektiv a všichni si tu pomáháme

Jazyky u nás potřebovat nebudete, stačí pečlivost, týmový duch, ochota se učit nové věci a řidičský průkaz !

Nástup - ihned

Lokalita - Praha Karlín

Požadavky
  • Sš nebo Vš vzdělání
  • výborná čeština - gramatika
  • orientace na detail
  • předchozí zkušenosti z back office na obdobné pozici
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Benefity
  • 4 - 5 týdnů dovolené
  • možnost finanční odměny
  • notebook
  • mobilní telefon
  • občerstvení na pracovišti
  • flexibilní pracovní doba
  • teambuildingy