SPECIALISTA ELEKTRO

Obor
Plný úvazek
Mzda
38 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-30-347351
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás práce v oblasti elektro vývoje, hledat nové možnosti a uplatňovat své nápady? Hledáte stabilní a silnou nadnárodní společnost, která patří ke špičce ve svém oboru?

Neváhej a ozvi se nám!

Hledáme ELEKTRO SPECIALISTU!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vývoj elektroniky v rámci vývoje nových výrobků
  • spolupráce s mezinárodním vývojovým týmem
  • tvorba schémat v SW Solidworks Electrical
  • tvorba technických specifikací
  • řešení technických problémů se zákazníky a s dodavateli elektronických součástí
  • komunikace a prezentace výsledků zákazníkovi
  • participace na neustálém zlepšování a optimalizaci sériových výrobků a výrobních procesů
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání elektro zaměření
  • vyhláška č. 50/1978 Sb., min. §5
  • komunikativní AJ
  • praxe v oboru vývoje v oblasti elektro velkou výhodou
  • zkušenost s 3D programy
  • znalost SAP
  • ochota občas cestovat do zahraničí
  • kreativita
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní stravování, systém Cafeteria
  • Flexi passy
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • firemní akce
  • zahraniční výměnné pobyty pro děti zaměstnanců
  • jazykové kurzy pro rodinné příslušníky
  • bohatý program zdraví