SPECIALISTA DISPENZNÍCH SYSTÉMŮ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
34 500 - 40 500 Kč
Referenční číslo
5-30-340884
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Příležitost pokud více něco o nanášecích systémech!
Co by měl náš specialista dispenzních systémů dělat...

Příprava výrobních linek se zaměřením na dispenzní systémy
Programování strojů
Spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků (specifikace potřebných přípravků a zařízení, jednání s dodavateli, kontrola zařízení při přejímce)
Účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do technologického vybavení výrobních linek
Spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
Spolupráce při zlepšování výrobních procesů

Požadavky

+ SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe elektro
+ znalost anglického jazyka
+ základní znalost dispenzních systémů výhodou
+ základní znalosti průmyslové automatizace

Benefity

Co společnosti svým zaměstnancům nabízí?

* 25 dní dovolené
* závodní stravování
* částečně flexibilní pracovní doba
* adekvátní finanční ohodnocení
* pravidelné půlroční bonusy
* výrobky firmy za zvýhodněné ceny
* výhodný program u mob. operátora
* slevy v optikách, na sportovištích apod.
* zaměstnanecký benefit u výrobce PC
* služební telefon, notebook
* věrnostní bonusy
* firemní oblečení