SMĚNOVÝ ELEKTRIKÁŘ| ÚSTÍ NAD LABEM

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-21-313829
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme směnového elektrikáře do výrobního závodu v Ústí nad Labem!

Co bude Vaším úkolem?

  • elektro údržba strojních zařízení a technologie
  • provádění operativních/ preventivních elektro údržeb
  • spolupráce s týmem údržby a kooperace s oddělením výroby
  • podílení se na zlepšování provozu zařízení
Požadavky

Hledáme elektrikáře, který bude splňovat:

  • SOU/ SŠ se zaměřením na elektro údržbu
  • v oblasti elektro údržby se pohybujete jako ryba ve vodě
  • orientujte se v oblasti měření a regulací
  • mít platné elektro osvědčení - vyhláška 50§8
  • znalost a orientace v technické dokumentaci
  • zodpovědný přístup
Benefity
  • Bonusy/prémie,
  • Nadstandardní lékařská péče,
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění,
  • Stravenky/příspěvek na stravování,
  • Dovolená 5 týdnů,
  • Vzdělávací kurzy, školení,
  • Závodní stravování,
  • Firemní akce.