Technická výpomoc a školitel Outlooku a Worduc

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-339601
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáš se dobře ve Wordu a Outlooku, zvládneš udělat prezentaci a umíš používat Skype?
Myslíš, že by jsi dokázal předávat své znalosti ostatním v Anglickém jazyce a nebojíš se advokátního světa?

Pojď k nám školit Word a ještě jeden systém na dokumenty, který Tě naučíme polus vypomáhat i po technické stránce.

Budeš asistovat našemu šikovnému ajťákovi s občasnými aktualizacemi, případně našim advokátům, když jim něco nepůjde.

Nemusíš umět vše, budeme rádi, když Tě bude bavit hlavně školení uživatelů a budeš si umět poradit s Wordem (např. tvoření rejstříků, úprava vytvořené šablony apod.).

Požadavky

- výborná znalost MS Office Word a Outlook
- dovednost tvorby prezentací v v MS Office PowerPoint
- umět používat Skype
- Anglický a Český jazyk na komunikativní úrovni

Benefity

5 týdnů dovolené
MultiSport karta pro vás, doprovod a děti
Příspěvek na penzijní připojištění
Firemní akce
Občerstvení na pracovišti