Skladový operátor/parťák se znalostí UA/CZ - Cheb

Plný úvazek
Mzda
25 000 Kč
Referenční číslo
9-21-360159
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro logistickou společnost sídlící v Chebu hledáme skladového operátora/parťáka se znalostí ukrajinského a českého jazyka.

Hledáme komunikativního člověka, který bude vykonávat práci ve skladu a úzce spolupracovat s týmem pracovníků z Ukrajiny, vedoucími pracovníky a zaměstnavatelem.

Náplní práce bude:

  • skladová činnost: balení, etiketování a kompletování zakázek
  • tlumočení na pracovišti
  • podpora pracovníků z Ukrajiny (tlumočení, pomoc s adaptací na pracovišti a dané lokalitě)
  • úzká komunikace s vedoucími pracovníky a zaměstnavatelem

V případě potřeby zajistíme ubytování.

Požadavky
  • předchozí zkušenosti s prací ve skladu výhodou
  • komunikativní znalost českého a ukrajinského jazyka
  • velmi dobré komunikativní dovednosti
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
Benefity
  • mzda 25 000 Kč/měs.
  • příplatek za práci přesčas v sobotu 40%
  • 25 dní/kalendářní rok
  • stravování zdarma (1xteplé jídlo/den)
  • v případě potřeby zajištěné ubytování