SKLADNÍK/CE VE FARMACII, mzda až 36 500 Kč

Plný úvazek
Mzda
31 000 - 36 500 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-21-404549-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Právě hledáme SKLADNÍKY/CE pro farmaceutickou společnost. Že nechcete pracovat přes agenturu? Pak je tato příležitost právě pro Vás, hledáme totiž zaměstnance do KMENE :) Pokud jste se s prací v oblasti logisitky setkal/a, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Jaká je náplň této práce?

  • přijímání, vydávání, uskladnění a evidence výrobního materiálu
  • práce na počítači a v systému SAP, nabízíme možnost zaškolení
  • nebude to jen práce skladníka, ale také navažování a vzorkování surovin
  • vyplňování dokumentace v českém jazyce, proto potřebujeme znalost češtiny slovem i písmem

Práce je v 2 směnném provozu.

Mzda: fix 31 - 33 000 Kč + 2 400Kč po zkušební době jako měsíční bonus + příplatky za směnnost (cca 1 000Kč)

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky
  • dokončené SOU vzdělání
  • zkušenost s prací ve skladu
  • základní znalost práce na PC je pro nás nutností
  • český nebo slovenský jazyk na výborné úrovni
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • VZV/retrak výhodou, ne však podmínkou :)
Benefity
  • nástup do kmene společnosti
  • měsíční bonus až 2 400 Kč
  • příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
  • týden dovolené navíc
  • až 5 dní sick days
  • zkrácená pracovní doba 7,5 hod/denně
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
  • příspěvek na stravování formou stravenky a možnost stravování v závodní jídelně
  • fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
  • práce v čistém a klimatizovaném prostředí