SKLADNÍK - MANIPULANT - Brno centrum

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
3-21-346240
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zajímavou práci v podnětném prostředí?

Vyhovuje Vám práce Skladníka/Manipulanta/Jeřábníka a nevadí Vám třísměnný provoz?

Máme pro Vás nabídku práce 10min od centra Brna!

Jde o práci ve zakázkové výrobě s důrazem na kvalitu a preciznost u špičkové strojírenské společnosti.

Budete se věnovat především:

  • zavážení materiálu na pracoviště
  • obsluze VZV, ručních manipulačních vozíků a další manipulační činnost
  • vázání břemen a práce s jeřábem
  • úklidu svěřeného úseku
  • komunikace s mistry, operátory výroby a dalšími pracovníky

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Lokalita: Brno Židenice

Jedná se o pracovní poměr ve třísměnném provozu.

Požadavky
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • samostatnost a zodpovědnost
  • základní znalost práce na PC
  • platné oprávnění na VZV
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • zkušenost s hutním materiálem výhodou
  • chuť a ochotu pracovat v třísměnném provozu