Skladník

Plný úvazek
Mzda
19 000 - 22 000 Kč
Referenční číslo
5-21-342470
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Není Vám cizí práce ve skladu? Máte zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku? Nezabloudíte mezi regály ve výrobní hale? Využijte pracovní nabídky ve výrobní společnosti nedaleko Jičína!

Pracovní náplní bude:

  • Nakládka i vykládka prázdných obalů, včetně kontroly počtu obalů dle dodacího listu
  • Kontrola fyzického stavu obalů, označení obalu včetně uvolnění do materiálu výroby
  • Navážení materiálu do výroby, zásobování a doplňování materiálu na montážní pracoviště
  • Účast na inventurách
  • Další procesy spojené s pozicí skladníka

Garantujeme, že se na této pozici nebudete nudit. Stačí jen poslat Váš životopis!

Požadavky
  • Předpoklady pro řízení vysokozdvižného vozíku, obratnost při řízení a manipulaci.
  • Nemusíte mít profesní průkaz, školení Vám zajistíme
  • Výhodou je praxe v oblasti skladu/logistiky
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Bonusový systém
  • Závodní stravování
  • Stravenky
  • Benefitní program Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí