Skladník

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
19 000 - 22 000 Kč
Referenční číslo
5-21-339473
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Není Vám cizí práce ve skladu? Máte zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku? Nezabloudíte mezi regály ve výrobní hale? Využijte pracovní nabídky ve výrobní společnosti nedaleko Jičína!

Pracovní náplní bude:

- Nakládka i vykládka prázdných obalů, včetně kontroly počtu obalů dle dodacího listu
- Kontrola fyzického stavu obalů, označení obalu včetně uvolnění do materiálu výroby
- Navážení materiálu do výroby, zásobování a doplňování materiálu na montážní pracoviště
- Účast na inventurách
- Další procesy spojené s pozicí skladníka

Garantujeme, že se na této pozici nebudete nudit. Stačí jen poslat Váš životopis!

Požadavky

- Předpoklady pro řízení vysokozdvižného vozíku, obratnost při řízení a manipulaci.
- Nemusíte mít profesní průkaz, školení Vám zajistíme
- Výhodou je praxe v oblasti skladu/logistiky

Benefity

- 13. a 14. plat
- Bonusový systém
- Závodní stravování
- Stravenky
- Benefitní program Cafeterie
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí