SERVISNÍ TECHNIK/STROJÍRENSTVÍ/30-50 000Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-30-340825
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Budeš:

* cestovat po regionu Jihlava-Brno (denně 1-2 schůzku)
* servisovat vstřikovací stroje (u stávajících klientů - žádné akvizice)
* komunikovat s mateřskou firmou v Německu (kde proběhne i školení)

* pracovat ve stabilním týmu servisních techniků, k dispozici je i týmová hot line
* řídit auto - Škodu Octavii Combi, používat notebook a chytrý telefon

Požadavky

* SŠ elektrotechnického/technického zaměření
* Vyhláška 50
* Znalost AJ/ NJ
* Ochota cestovat - region Jihlava-Brno
* Praxe v údržbě, elektroúdržbě, opravě strojů vítána!!!

Benefity

* 13. plat
* 5 týdnů dovolené
* SickDays
* Možnost využití a zdokonalení cizích jazyků
* Odborné a jazykové vzdělávaní
* Teambuildingové aktivity