SERVISNÍ TECHNIK/REVIZNÍ TECHNIK - bezpečnostní systémy

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
16-30-340468
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímají Vás bezpečnostní technologie? Chcete změnit své současné pracoviště a naučit se něčemu novému?
Potom nám pošlete životopis a my Vám nabídneme zajímavou pracovní pozici SERVISNÍHO TECHNIKA/REVIZNÍ TECHNIK v Brně, a to pro jednu z největších společnosti na českém trhu poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti.

Co bude Vaší náplní práce?

- Servisní výjezdy k zákazníkům v rámci svěřeného regionu na Jižní Moravě.
- Montáže a instalace zabezpečovacích systémů.
- Poskytovat odborné konzultace při instalacích zařízení.
- Záruční i pozáruční servis produktů.
- Komunikace se zákazníky (e-mailem, telefonicky a osobně) a zodpovídat technické dotazy.

Požadavky

Co od Vás požadujeme?

- Vzdělání elektrotechnického směru (slaboproud).
- Předchozí zkušenost v oblasti technické bezpečnosti (technik, konzultant).
- Mít v držení vyhl. č. 50/1978 - § 6. a řidičský průkaz sk. B
- revizní zkoušky výhodou
- Umět efektivně využívat MS Office (především Word, Excel a Outlook)
- Flexibilitu a ochotu trávit část pracovní doby na cestách

Benefity

Co zaměstnavatel nabízí?

- Moderní pracovní prostředí, vybavené nejnovějšími technologiemi.
- Otevřený přístup založený na důvěře a super pracovní partu.
- Možnost širokého uplatnění znalostí a dovedností.
- Služební telefon, notebook a auto i k soukromým účelům.
- 5 týdnů dovolené zaslouženého odpočinku a stravenky v hodnotě 100 Kč.
- Účast na školeních a odborných seminářích.
- Firemní akce.