SERVISNÍ SPECIALISTA S NJ, 40 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-13-345973
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš technicky background a domluvíš se německy?

Hledáme SERVISNÍHO SPECIALISTU s NJ, který bude dálkově pomáhat našim zákazníkům při technických problémech chladicích a mrazicích zařízení.

Náplň práce:

Analýza a hodnocení technických dat

Kooperace se servisními partnery

Zajištění objednávek náhradních dílů

Zpracování reportů

Možnost práce v Českých Budějovicích nebo v Praze

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

Požadavky
  • Min. SŠ technického směru (preferované v oblasti strojní, či elektro), popř. technické myšlení s odpovídající praxí
  • Znalost německého jazyka min. na úrovní B2
  • Ochota práce na směny
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování + závodní stravování
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce