SERVISNÍ INŽENÝR - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-30-337988
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Je pro Vás lákavá možnost cestování po celém světě? Jste odborníkem v oblasti elektrotechniky, který má praxi v uvádění zařízení do provozu? Chcete se prosadit ve významné automotive společnosti? Mluvíte anglicky a jste připraven na opravdovou výzvu? Tak jste ideálním kandidátem na pozici:

Servisní inženýr

Náplň práce:
- oživování zařízení pro automotive průmysl
- kontakt s klienty po celém světě
- analýza požadavků zákazníka a následný servis
- provádění údržby, školení a oprav dle potřeb klienta
- cestování cca 1/2 pracovní doby

Požadavky

- vzdělání elektro podmínkou
- vyhláška 50/78 Sb. §6
- komunikativní znalost anglického jazyka
- odborná znalost strojní dokumentace
- znalost čtení elektrotechnické dokumentace
- zkušenosti s elektronickými měřícími systémy jsou pro nás výhodou
- ochotu cestovat a vlastnictví ŘP sk. B
- spolehlivost a flexibilitu

Benefity

- týden dovolené navíc
- příspěvek na dopravu
- roční bonus
- kapesné
- velmi zajímavý systém ohodnocení