SERVISNÍ INŽENÝR | ČR I ZAHRANIČÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341446
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z oblasti servisu strojů a výrobních linek? Domluvíte se anglicky a rádi cestujete do zahraničí?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost působící v oblasti návrhů, instalace a servisu strojů (výrobních linek pro potravinářský průmysl) hledá vhodného uchazeče na pozici Servisního inženýra.

Náplň práce:
- instalace a servis zařízení a linek včetně vybavení OEM
- práce na projektech ve výrobních závodech u zákazníků (ČR a zahraničí)
- dohled nad dokončením prací ve stanovené lhůtě
- práce na instalaci zařízení a uvedení do provozu
- úzká spolupráce s projektovými týmy ve všech fázích projektu
- komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
- komunikace s asistenčními službami, poprodejním týmem atd.
- pravidelné reporty nadřízenému

Požadavky

- SŠ/VŠ elektrotechnického směru
- vyhl. 50 § 6
- znalost AJ pro denní využití
- zkušenost z oblasti instalace, uvedení do provozu nebo servisu strojů/výrobních linek
- velkou výhodou je znalost výrobních linek z potravinářského průmyslu
- komunikační schopnosti
- ochota častého cestování - převážně zahraničí

Benefity

- práci na dobu neurčitou
- možnost home office
- automobil i k osobním účelům
- příspěvek na stravování
- 25 dní dovolené
- sick days
- možnost cestování do zahraničí
- mobil a notebook
- lukrativní platové ohodnocení