SERVISNÍ INŽENÝR - BEZ CESTOVÁNÍ | AUTOMATIZACE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341143
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I Vy věříte, že elektromobily jsou budoucnosti automotive a nechcete si nechat ujít jejich počátky u nejsilnějšího domácího producenta automobilů? Tak si je ujít nenechte!

Pro dodavatele automatizace v oblasti výroby elektromobilů aktuálně hledáme schopné odborníky. Mimo jiné budete zodpovědný za:

- dohled nad projektem automatizace
- komunikace s klientem - pracoviště přímo u klienta
- řešení vzniklých problémů
- spolupráce s mateřskou firmou v Asii
- zlepšování výrobního procesu
- pracovní pohotovost
- v případě potřeby manuální zásah na zařízení

Požadavky

Měli byste mít:

- zkušenosti z montáže v oblasti automatizace alespoň 3 roky
- znalosti PLC Siemens (TIA Portal V15), KUKA robotů, Bosch Rexroth, senzoriky
- zkušenosti s instalací, údržbou a servisem montážních linek
- vyhlášku 50 §6
- zkušenost s vedením projektů
- komunikativní angličtinu a češtinu
- RP sk. B

Benefity

Těšit se můžete na:

- home office
- služební vůz
- 5 týdnů dovolené
- na pozici si můžete nastavit spolupráci se zaměstnavatelem a do budoucna je tady obrovský potenciál profesního růstu