seřizovač – elektrikář

Plný úvazek
Mzda
160 - 220 Kč
Referenční číslo
11-21-333879
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pracovník vykonává práci přidělenou hlavním seřizovačem. Zodpovídá za správné a včasné provedení preventivní údržby výrobní technologie dle inspekčních plánů, pracovních postupů a návodů na obsluhu. Zabezpečuje údržbu tak, aby nedocházelo k výpadkům ve výrobě. Spolupracuje při údržbě budovy.

1. Odpovídá za správné a včasné provádění preventivní údržby výrobní technologie

2. Odpovídá za dodržování předepsaných návodů na údržbu

3. Odpovídá za řešení poruch a závad na zařízení

4. Odpovídá za hospodaření s nářadím a přidělenými OOPP

5. Je zodpovědný za kvalitu údržby a odpovídá za svoji práci

6. Zodpovídá za dodržování zásad bezpečnosti práce a je zodpovědný za bezpečnost práce na svém pracovišti

7. Zodpovídá za čistotu a pořádek na pracovištích údržby

8. Zodpovídá za plné využití pracovní doby

9. V prémiových ukazatelích odpovídá pozici provozní údržbář

Požadavky

Vyhláška 50, §6

Plat od 160,90 Kč/hod + 28,5% prémie + příplatek za směnnost

Požadujeme samostatnost, spolehlivost, práce na PC, praxe výhodou.

Benefity
  • 13. a 14. mzda
  • čtvrtletní bonus za přítomnost až 12 000 Kč za rok
  • odměna za doporučení zaměstnance
  • příspěvek na FKSP 3000 Kč za rok
  • bezplatné očkování proti chřipce
  • vitamínové balíčky
  • masáže
  • sportovní a společenské akce
  • volné permanentky do IQ Landie, ZOO, Technického muzea a Oblastní Galerie
  • volné lístky na fotbal a hokej
  • firemní sportovní týmy
  • 5 dnů placeného volna o Vánocích navíc
  • dotované závodní stravování
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • příplatek za čištění oděvů
  • bonusy při životních jubileích a pracovních výročí