SENIOR ÚČETNÍ - implementace systému, 50-75 000 Kč/m

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
13-7-370691
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z pozice hlavní/senior účetní?

Jste organizačně schopný a máte dobré komunikační schopnosti?

Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni?

Pokud ano, hledáme zkušeného kandidáta, který bude zodpovědný za koordinaci zavedení nového účetního systému a procesů ve společnosti a budeme se tedy těšit na Vaše CV!

Náplň práce:

  • implementace a nastavení nového účetního systémů a procesů
  • koordinace procesu
  • komunikace s dodavatelem účetního systému a účetním týmem
  • analýza, testování systému
  • odstranění chyb
  • spolupráce na účetních procesech

Nástup možný ihned!

Mzda: 50 - 75 000 Kč/m (dle zkušeností)

Spolupráce na dobu určitou 9-12 měsíců.

Lokalita: Praha Východ - Modletice

Požadavky
  • Zkušenosti z komplexního účetnictví min. 3 roky
  • Zkušenost se zaváděním nového systému výhodou
  • Zkušenost se systémem Charisma velkou výhodou
  • AJ na pokročilé úrovni (minimálně B2)
  • Organizační schopnosti
  • Komunikativní kandidát
Benefity
  • během pandemie možnost práce z HO (zaučení v kanceláři)
  • plně hrazené stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • sickdays
  • menší přátelský kolektiv