Senior System Administrator (Continental Europe)

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
2-10-340130
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Systémového Administrátora pro podporu L2 a L3.

Pojď k nám do týmu 4 systémových administrátorů s různou senioritou.
Máme spoustu projektů a hledáme dalšího administrátora do party.

Náplní práce je:
- Nasazení, konfigurace, monitorování a údržba systémů Windows Server 2012 R2 / 2016 a SQL Server 2014/2016 převážně ve virtuálním prostředí (VMware)
- Implementace technologií vysoké dostupnosti / obnovy
- Sledování a zvyšování výkonu serverů, databází a aplikací (Nagios)
- Zajištění správné konfigurace a údržby plánů zálohování (Veritas BackupExec)
- Spolupráce s architekty, podporou aplikací a vývojem

Baví Tě práce Systémvého Admina a rád by jsi pracoval v mezinárodním prostředí?
Pošli nám svůj životopis.

Požadavky

- Zájem o nové trendy v serverových a databázových technologiích
- Analytické myšlení
- Zkušenosti s podporou L2 a L3

Benefity

- Roční bonus 10% ze mzdy
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Dovolená 5 týdnů
- Zdravotní volno/sickdays
- Možnost občasné práce z domova
- Individuální rozvržení pracovní doby
- Velká podpora ve vzdělávání
- Stravenky
- Mezinárodní prostředí