Senior Recruitment Coordinator

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
19-12-347682
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáte se o nábor a máte v tomto směru již bohaté zkušenosti?

Baví Vás zlepšování procesů a strategické plánování?

Baví Vás event management od A-Z?

Umíte perfektně anglicky?

Pokud jste na vše odpověděl/a "ANO" tak čekáme právě na Vás!

Nyní obsazujeme pozici

  • Zodpovědnost za celou strategii náborového procesu
  • Nábor - koordinace, vedení pohovorů, administrativa
  • Koučování a monitoring méně seniorních recruiterů
  • Úzká spolupráce s manažery napříč CE regionem
  • Správa kalendáře událostí a rozpočtů
  • Organizace a plánování eventů a akcí od A-Z
  • Mnoho dalšího
Požadavky
  • Zkušenost s náborem pro mezinárodní společnost
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Výborná znalost náborových precesů
  • Schopnost strategického plánování
  • Velice silné schopnosti s koučingem a vedením ostatních
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na pojištění
  • Roční bonus
  • Dotované stravování