SENIOR PROJECT MANAGER | AUTOMATIZACE | PRAHA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341445
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta, českou společnost se zaměřením na průmyslovou automatizaci a s řadou zajímavých projektů v Česku i zahraničí, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:
SENIOR PROJECT MANAGER

Popis práce:
- Zodpovědnost za vývoj konstrukčního řešení, implementaci software a řízení a dodávku projektů
- Kapacitní plánování jednotlivých týmů s ohledem na aktuální situaci i plán pro další období
- Prioritizace projektů a koordinace činnosti jednotlivých projektových manažerů
- Komunikace se zákazníky
- Konzultace technických aspektů jednotlivých řešení
- Dohled nad dodržováním rozpočtu projektů
- Zodpovědnost za rozvoj jednotlivých týmů (realizace náboru, hodnocení zaměstnanců, příprava plánů rozvoje)
- Reporting průběhu a stavu projektů vedení společnosti
- Spolupráce na přípravě obchodních nabídek; schvalování technických konceptů nabízených řešení

Požadavky

- VŠ zdělání technického směru
- 5 let praxe v oboru průmyslové automatizace
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka
- Řidičský průkaz skupiny B
- Velmi dobré PC schopnosti
- Uživatelská zkušenost s ERP systémy (Helios Orange) a konstrukčním software (SolidWorks) výhodou

- Bonusy do výše 40% základní mzdy (výše variabilní se odvozuje z úspěšnosti realizace projektů)
- Služební automobil i k soukromým účelům
- Zázemí stabilní české společnosti