SENIOR PROCUREMENT SPECIALIST

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
19-23-401532-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s nepřímým nákupem? Nevadí Ti změny a rychle se účíš? Máš pokročilé znalosti excelu a domluvíš se bez problému aglicky?

Pošli nám CV!

Budeš mít na starosti:

  • Zastřešování nákupu pro CZ, SK a HU trh
  • Budeš analyzovat nákupy a sledovat trh
  • Tvým cílem bude snížení nákladů
  • Povedeš výběrové řízení dodavatelů od A do Z
  • Denní komunikace s dodavateli
Požadavky
  • 3-4 roky zkušeností v oblasti nepřímého nákupu
  • Excel na pokročilé úrovni
  • Anglický jazyk min. na úrovni B2
Benefity
  • 4 týdny dovolené + 5 dní volna na cokoliv
  • Zaměstnanecké slevy na celý sortiment
  • Interní i externí školení
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích