Senior Obchodní Manažer – Optické přenosové a přístupové sítě

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-23-351943
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního manažera (člena širšího obchodního týmu) pro prodej produktů určených pro použití v optických přenosových a přístupových sítích.

Pracovní náplň:

  • Vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí ve svěřeném segmentu
  • Péče o stávající zákazníky a rozšiřování spolupráce
  • Poradenství, příprava, návrh a implementace vhodných řešení dle požadavků zákazníků na projektové a obchodní úrovni
  • Tvorba obchodních nabídek
  • Prezentace produktů a novinek
  • Účast na výstavách a konferencích v ČR i zahraničí
  • Jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • Spolupráce v rámci společnosti na plnění komplexnějších projektových cílů
  • Spoluúčast na tvorbě strategie prodeje
  • Reporting; Zodpovědnost za plnění obchodních cílů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání – technický obor (ideálně elektrotechnického směru)
  • Praxe na obchodní pozici v některém z oborů telco/IT/slaboproud/silnoproud (min 3 roky)
  • Základní znalosti, topologie a vlastnosti optických a telekomunikačních sítí, příp. IT sítí nebo SW řešení a poskytování služeb
  • Výborné vyjednávací, komunikační a prezentační dovednosti
  • AJ na komunikační úrovni (Být schopen komunikovat s dodavateli v AJ)
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 13.plat + odměny dle dosažených výsledků
  • Jistotu a zázemí ekonomicky stabilní společnosti, 20 let na trhu v ČR
  • Zajímavé zaměstnání v prostředí moderních telekomunikačních a ICT technologií
  • Přátelský kolektiv
  • Školení v tuzemsku i zahraničí
  • Perspektivu dlouhodobého zaměstnání s možností profesního i mzdového růstu
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Stravenky, Kafeterie
  • Týden dovolené navíc
  • Velmi příjemné moderní prostředí