Senior Consultant and Recruiter

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
18-12-256232
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete se posunout v rámci Vaší HR kariéry?

Pak zvažte příležitost stát se součástí našeho týmu, kam hledáme kolegu/kolegyni na pozici senior konzultanta.

Vaše náplň práce bude spočívat v(e):

  • preselekci životopisů
  • vedení pohovorů s uchazeči
  • spolupráci s univerzitami
  • nastavování náborových strategií
  • reportingu
  • péči o klienty, rozvoj obchodních vztahů.
Požadavky
  • nutná je znalost anglického jazyka na plynné úrovni komunikace
  • zkušenost s nábory, recruitmentem ať již z interního HR nebo z agentury
  • vysokoškolské či bakalářské vzdělání
  • rozvinuté komunikační dovednosti
  • týmový hráč
  • schopnost řešit problémy, proaktivní přístup
  • možnost využít na denní bázi všechny výše zmiňované cizí jazyky
  • práce v centru Prahy v mladém kolektivu
  • podílení se na zajímavých mezinárodních projektech
  • široká škála zaměstnaneckých benefitů
  • motivační platové ohodnocení