Senior Accountant

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-11-345776
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Je účetnictví to, co Vás baví? Rád/a byste se v roli účetní dál rozvíjel/a? Vyznáte se v českých daních a standardech? Nebojíte se angličtiny?

Co Vás v roli čeká:

  • Evidence a účtování přijatých a vydaných faktur
  • Účtování bankovních výpisů
  • Příprava platebních příkazů
  • Příprava přiznání k DPH a kontrolního hlášení
  • Příprava čtvrtletní a roční účetní uzávěrky,
  • Příprava dohadných položek, kontrola účetních zápisů
  • Spolupráce na ročních závěrkách, statutárním reportingu i reportingu do zahraničí
  • Úzká spolupráce s ostatními členy finančního oddělení
  • Ostatní účetní a administrativní práce dle potřeby
Požadavky
  • ukončené SŠ vzdělání
  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Znalost podvojného účetnictví a ČÚS
  • Orientace v daňové problematice ČR
  • Angličtina ke každodenní komunikaci s kolegy i klienty
  • Dobrá znalost MS Excel - tvorba kontingenční tabulek, sVyhledat apod.
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus
  • Možnost částečné flexibilní pracovní doby
  • Možnost školení a kariérního růstu
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zaměstnanecké akce
  • Jazykové kurzy
  • Zaměstnání na dobu neurčitou