SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ- 30 hod/týden - PRAHA 1

Druh pozice
Částečný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
13-7-352094
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nechybí Vám pozornost, smysl pro detail, máte víceletou praxi v účetnictví a rádi byste pracovali na 30 hodin v týdnu?

Pokud ANO, tak nám zašlete svůj životopis!

Vaší náplní práce bude:

  • Kompletní zpracování účetních operací (přijaté faktury, sklady, banka, cestovní příkazy)
  • Zpracování měsíčních daňových přiznání (DPH dle české legislativy)
  • Samostatné zpracování měsíční závěrky

Lokalita: Praha 1

Nástup: IHNED

Požadavky
  • SŠ/VŠ ekonomického směru (zaměření na finance a účetnictví výhodou)
  • Pokročilou znalost českých účetních a daňových předpisů
  • Alespoň 2 roky praxe v účetnictví
  • Zkušenost se samostatným zpracováním kompletní účetní závěrky
  • Ovládání MS Office (především Excelu)
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Komunikativní osobnost, smysl pro týmovou práci
  • Samostatnost, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, smysl pro přesnost
Benefity
  • Stabilní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • Práce na dobu určitou, s možností prodloužení
  • Lokalita v centru Prahy