ROZPOČTÁŘ/KA | až 50tis. Kč | vzdělávání - školení, kurzy

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-40-344882
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Stavební společnost, která se zabývá revitalizací panelových domů hledá do svého týmu kolegu na pozici:

ROZPOČTÁŘ/KA

  • příprava a zpracování cenových nabídek a kalkulací
  • odpovědnost za kontrolu projektové dokumentace
  • vyhodnocování poptávkových řízení na subdodávky
  • sestavování rozpočtů dle projektové dokumentace
  • účast na obchodních jednáních
  • příprava a kontrola fakturace
Požadavky

Co by jste na tuto pozici měl mít?

  • minimálně středoškolské vzdělání stavebního nebo ekonomického směru
  • zkušenosti na podobné pozici minimálně 2 roky
  • znalost rozpočtového programu výhodou
  • orientace ve stavební cenotvorbě
Benefity

Navíc od nás dostanete:

  • stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání - kurzy, školení
  • notebook, mobilní telefon i k soukromým účelům
  • účast na firemních neformálních akcích
  • zajímavý systém osobního ohodnocení