ROZPOČTÁŘ - PLÁNOVÁNÍ NÁKLADŮ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-11-345923
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete uplatnit své znalosti plánování nákladů nebo projektového vedení? Ovládáte angličtinu na úrovni umožňující svobodnou komunikaci? Pošlete nám svůj životopis! Hledáme posilu na pozici ROZPOČTÁŘ - PLÁNOVÁNÍ NÁKLADŮ.

  • Plánování nákladů v rámci nových projektů
  • Vyhledávání úspor a návrhů na snižování nákladů
  • Získávání nových klientů
  • Spolupráce s projektovými vedoucími
  • Podpora při tvorbě jednotlivých strategií
Požadavky
  • VŠ ekonomického zaměření výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici (plánování nákladů, obchodní plánování, projektové vedení, rozvoj procesů)
  • AJ minimálně na úrovni B2
  • Výborné komunikační schopnosti, organizovanost
Benefity
  • Finanční bonusy
  • Kafetérie
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Zdravotní péče a rehabilitace
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Závodní stravování