REGULATORY AFFAIRS COORDINATOR, až 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
13-13-359605
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z registračního oddělení? Mluvíte anglicky? Zajímá Vás farmacie? Jestli ano, pošlete nám svůj životopis!

Na pozici REGULATORY AFFAIRS COORDINATOR budete mít na starosti:

  • koordinaci a zodpovědnost za regulační procesy v rámci svěřeného portfolia
  • podporu registrace produktů ve společnosti v rámci EU i mimo
  • přípravu registrační dokumentace
  • komunikaci s ostatními odděleními ve společnosti a s externími partnery
  • práci s Sharepointem, databázemi, Cloudy
  • komunikaci s regiony, řešení vzniklých problémů
  • přípravu materiálnů pro virtuální setkání, zápisy a následné úkoly

Nástup: ihned

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč dle zkušeností

Smlouva: na 1 rok s možností dalšího prodloužení

Lokalita: Praha 6

Požadavky
  • Vzdělání s farmaceutickým, chemickým nebo medicínským zaměřením
  • Zkušenosti s regulačními záležitostmi jsou nutností
  • Znalost regulačních procedur v rámci EU
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • MS Office na pokročilé úrovni
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Samostatný a pečlivý kandidát
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • plně hrazené stravenky
  • pravidelné roční bonusy
  • systém cafeterie 10000 bodů na rok
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění