Regionální manažer prodeje

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč
Referenční číslo
16-23-354808
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s B2B prodejem a vedením obchodního týmu?

Chcete pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost působící v oblasti prodeje ochranných pomůcek?

Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Regionální manažer prodeje pro oblast Moravy.

Co bude Vaší náplní práce?

  • vedení týmu regionálních obchodníků, jejich podpora, kontrola a koučink pro plnění obchodních cílů regionu
  • hledání nových obchodních příležitostí
  • spoluvytváření produktového portfolia
  • podílet se na zacílení účinného marketinu
  • přímá péče o několik TOP zákazníků z regionu
Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe v segmentu B2B nutností
  • zkušenost s vedením obchodního týmu nutností
  • vůdčí, samostatná a zodpovědná osobnost
Benefity
  • dovolená 5 týdnů
  • automobil i k soukromému užívání
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • Multisport karta
  • možnost dalšího vzdělávaní a rozvoje
  • zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti