REFERENT ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ

Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-23-407524-1
Popis pozice

Jsi orientován na zákazníka? Poradíš si s případným problémem? Máš praxi alespoň 2 roky z prostředí Obchodu, Nákupu, Logistiky, Zákaznického Servisu či Financí? Tak neváhej a zašli mi své CV!!

Na pozici REFERENT ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ budeš mít na starost:

  • Řešit interní a externí požadavky (emailem, telefonicky, osobně)
  • Spravovat příchozí zákaznické objednávky, sledovat jejich průběh
  • Fakturace u svěřeného portfolia zákazníků
  • Řídit a aktualizovat zákaznická portfolia
  • Proaktivní komunikace a řešení případných problému s dodávkami zboží, hledání řešení případných potíží
  • Podpora obchodního zastoupení při poskytovaní stavu skladů zboží, přehled objednávek, informace týkající se dalších výrob
  • Aktivní komunikace v rámci výrobního závodu (oddělením dopravy, plánování atd.)a se zákazníkem
  • Administrativa a dokumentace v rámci zpracování objednávek (fakturace, dobropisy, prohlášení, certifikace atd.)
  • Spolupráce při řešení logistických reklamací

Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Požadavky
  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • AJ slovem a písmem (min. B1)
  • NJ slovem i písmem (min. B2)
  • Praxe min. 2 roky v administrativě (Obchod, Nákup, Logistika, Zákaznický Servis, Finance atd.)
  • Středně pokročilé znalosti Microsoft Office (Outlook, Excel, Word atd.)
  • Zkušenosti s programem SAP nebo podobným programem výhodou
  • Proaktivní přístup při řešení problémů
  • Zákaznicky orientovaný přístup
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky Edenred v hodnotě 100 Kč/den
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • výraznou slevu na firemní výrobky
  • moderní čisté pracoviště