Recruiter | Náborář | HR konzultant | GRAFTON

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
18-12-346400
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší divize, která se zabývá NETECHNICKÝM náborem, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici RECRUITMENT CONSULTANT.

Náborář se v práci stará o klienty a jejich náborové projekty, vyhledává nové klienty, v neposlední řadě hodnotí a pohovoruje vybrané uchazeče o zaměstnání. Náborář obsazuje specializované pozice, také pozice ze středního a vyššího managementu. Ve svém týmu najde i podporu v podobě týmové asistentky nebo zkušenější kolegy, kteří pomohou v průběhu zaučovacího procesu. :-)

Má také možnost se stát interním školitelem nebo mentorem a neustále se tak rozvíjet.

Požadavky

Klienti od nás očekávají perfektní servis, proto je pro nás motivace pro nábor zásadní. Zkušenost s náborem je něco, co velmi oceníme. V životopisu pozitivně hodnotíme zkušenost s obchodem, popř. zákaznickým servisem.

Jelikož spolupracujeme s mezinárodními klienty a pohovorujeme i cizince, angličtina je pro nás klíčová.

  • 20 dní dovolené + 4 dny free days + 2 dny vánočního volna + další volno za splnění cílů + 2 dny sick days
  • cafeteria systém - Benefit Plus karta- v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80Kč / den
  • Multisport karta
  • dárek k narozeninám
  • jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • telefon i pro soukromé účely