RECEPČNÍ / ASISTENT/-KA| MOSTECKO

Plný úvazek
Mzda
25 500 - 29 000 Kč
Referenční číslo
8-1-353740
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste usměvavý a organizačně schopný člověk? Hledáte zaměstnání, kde se nebudete nudit a využijete anglický/ německý jazyk?

Pokud Vám není cizí administrativa a hledáte zaměstnání na Mostecku, tak budeme rádi za Vaši reakci na pozici RECEPČNÍ /ASISTENT/-KA

Co Vás na pozici bude čekat?

  • Přijímání návštěv v podniku
  • Odpovědnost, analýza a přesměrování všech příchozích hovorů na správné osoby na profesionální úrovni
  • Zástup a spolupráce s asistentkou společnosti při organizaci porad, při zajišťování rezervací letenek, taxislužby, pojištění, zpracování služebních cest
  • Tvorba prezentačních materiálů o profilu firmy i v cizích jazycích
  • Objednávání kancelářských potřeb, spotřebního zboží do výroby, občerstvení a nápoje
  • Odesílání a příjem pošty a menších balíčků společnosti
  • Vyřizuje administrativní práce pro potřeby celého závodu v českém i cizím jazyce
Požadavky

Koho na pozici hledáme?

  • SŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost anglického (německého jazyka - pro Vás velká výhoda)
  • Organizační schopnosti
  • Vřelý projev a smysl pro zodpovědnost
  • Být aktivní řidičem sk. B
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • až 10% měsíční finanční bonus