R&D Manager (Registrace léčiv)

Plný úvazek
Mzda
85 000 - 115 000 Kč
Referenční číslo
19-26-357546
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Farmaceutická společnost s globálním působením přichází s příležitostí v podobě pozice R&D Manager. Máte-li předchozí zkušenosti s projekty v oblasti registrací léčiv, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • vytváření strategií a plánů pro jednotlivé projekty
  • stanovení základních pilířů daného projektu (včetně aktualizace a reportingu)
  • odpovědnost za vedení a koordinaci projektů R&D
  • správa a odpovědnost za budget na projekty
  • řízení projektových týmů (maticové), spolupráce s liniovými manažery
  • sledování situace na světových trzích
  • kooperace s interními stakeholdery
  • analýza příležitostí a hrozeb u jednotlivých projektů
  • vyhodnocování a řešení situací v průběhu projektu
Požadavky
  • VŠ (v oboru farmacie výhodou)
  • AJ (aktivní znalost), RUS (výhodou)
  • zkušenost s vedením projektů
  • zkušenost na podobné pozici
  • "out of the box" myšlení se špetkou kreativity
  • výborné prezentační, vyjednávací a organizační schopnosti
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • hrazené certifikáty
  • stravenky 100 Kč
  • multisport karta
  • mobilní tarif pro členy rodiny
  • služební automobil
  • jazykové kurzy